Belgie
Slovensko Change country/region

ZÁKLAD DOBRÉHO OLEJA

Väčšina motorových olejov na trhu je navrhnutá na použitie v čo najvyššom počte vozidiel po celom svete. Originálny olej značky Honda sa vyznačuje úplne odlišným prístupom, pretože bol vyvinutý iba pre vozidlá našej značky. Naším cieľom nie je nájsť dokonalú rovnováhu medzi olejom a vozidlom, ale medzi výdržou a úsporou paliva.

ZOBRAZIŤ ZHRNUTIE

ORIGINÁLNY OLEJ ZNAČKY HONDA

Spoločnosť Honda má vlastné centrum vývoja a výskumu v Japonsku, v ktorom sa inžinieri usilujú vyvinúť originálny olej značky Honda špičkovej kvality. Spoločnosť Honda si sama stanovila vysoké ciele – náš olej musí spĺňať veľmi prísne normy. Tieto normy sú prísnejšie než tie spoločnosti Continental alebo svetové normy. Vývojom oleja s nižšími emisiami plní spoločnosť Honda svoj záväzok voči životnému prostrediu. Spoločnosť Honda je plne zaviazaná lepšej budúcnosti!

MENŠIE OPOTREBOVANIE

Pri testoch motorov značky Honda sme vystavili naše originálne oleje extrémnym podmienkam. Všetky oleje dosiahli optimálne výsledky na zmenšenie opotrebovania a trhlín v komponentoch vrátane ložísk kľukového hriadeľa. Pri menej kvalitných olejoch sa zvyšuje pravdepodobnosť poškriabania a prasklín, ktoré môžu viesť k nefunkčnosti.

Dobrá údržba je dôležitá!

Pravidelne vymieňajte olej

Predĺžte životnosť svojho motora vďaka pravidelnej výmene oleja. Naši predajcovia vám radi pomôžu!

Dohodnite si stretnutie

BUĎTE VERNÍ ZNAČKE HONDA

Vyberajte originálne diely

TIE NAJLEPŠIE ZIMNÉ
PNEUMATIKY PRE VAŠE HONDA

Partneri spoločnosti Honda pre pneumatiky musia splniť veľké množstvo požiadaviek, vďaka čomu môže Honda zaručiť optimálnu úroveň výkonu a bezpečnosti.

© 2023 Honda Motor Europe Logistics N.V.. Všetky práva vyhradené
Autor webovej lokality IOTTA